Теорія Простору – Маршрут
Живі виступи, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Теорія Простору – Маршрут (Live відео)

Столичний гурт «Теорія Простору» опублікував нове live-відео під назвою «Маршрут», в основу якого покладена ще не видана однойменна композиція. Свіжий музичний ролик знімали на найбільшому скіфському городищі на Полтавщині (більшому за тогочасний Вавилон у 5 разів), та доповнили мальовничими кадрами аерозйомки, які учасники команди відзняли для фільму про скіфів. Влітку поточного року, на городищі, яке історики аргументовано вважають містом Гелон, про яке писав Геродот, компанія Wild Fox Film здійснювала зйомки фільму «Сонце Скіфії», а учасники «Теорії Простору», Андрій Клименко і Вадим Жуковський, були запрошені для проведення аерозйомки.

«Коли ми з Вадимом тільки-но приїхали, ми були вражені масштабами поселення і велетенськими валами, які за дві з половиною тисячі років все ще виглядають дивовижно. Ми не могли випустити шанс і не по експлуатувати кіношників. До того ж локація по духу дуже підходила для «Маршруту». Тепер маємо акустичне відео із елементами аерозйомки, де можна побачити одне із укріплень городища», – розповідає вокаліст Андрій Клименко.

Музиканти зазначають, що пісня «Маршрут» – одна з найоптимістичніших робіт у репертуарі «Теорії Простору», а її головна ідея закликає слухачів ніколи не здаватися. «Хто знає, може саме від твоєї наполегливості залежить нове відкриття. Потрібно робити те, що подобається. Хочеться вірити, що в кожної людини є своє призначення, і лише наполегливість визначить, дотягнемось ми до того, про що мріємо, чи ні», – йдеться в прес-релізі до новинки.

Українська музика: Теорія Простору – Маршрут

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *