Теорія Простору – Іванка
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Теорія Простору – Іванка (Сингл)

Учасники молодого столичного колективу «Теорія Простору» на повну готуються до презентації свого дебютного повноформатного альбому, нещодавно оприлюднивши в Інтернеті його невеличку частинку – студійний сингл під назвою «Іванка». Запис нової композиції відбувався на київській студії Soncesvit, де раніше записувалися «Тінь Сонця» та Сергій Василюк, «Веремій», Ярослав Джусь та «Шпилясті Кобзарі», Cruachan (Ірландія), Type V Blood (Росія) та багато інших.

За словами лідера гурту «Теорія Простору» Андрія Клименко, новий сингл «Іванка» має досить цікаву історію. «Я написав його на спір більше року тому: посперечався з подругою про те, що якщо я напишу про неї пісню, то вона кине курити. Буквально за п’ятнадцять хвилин я написав текст і основну гітарну партію, але не збирався цю пісню ніде публікувати. Проте згодом, судячи по реакції знайомих я побачив, що вона досить вдало сприймається слухачами, тож ми її кілька разів зіграли на концертах і переконалися, що вона дійсно користується успіхом», – розповів «Нотаткам» музикант.

Також музиканти «Теорії Простору» зазначили, що пісня «Іванка» поєднала в собі фанк та рок-н-рол і стала чи не найдрайвовішим треком з усієї майбутньої платівки. Назва ж цієї композиції, як ви вже напевно здогадались, пішла від імені дівчини, яка, до речі, так і не дотрималася своїх зобов’язань.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *