Темний Парад - Юність
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Темний Парад – Юність (Альбом)

Пропонуємо до вашої уваги перший повноформатний альбом молодого цікавого столичного гурту «Темний Парад» під назвою «Юність», який вмістив у себе десять авторських композицій, витриманих у мінімалістичній стилістиці меланхолізму й мелодійності. У музиці «Темного Параду» використано лише чотири інструменти: ударні, бас, фортепіано та голос, зрідка виринають духові – труба та кларнет.

В основу творчості проекту покладено особливу атмосферу елегії – медитативного твору здебільшого мінорного характеру, яка надає матеріалу гурту пізнаваності та шарму, проте, звісно ж, така музика наврядче розрахована на широке коло слухачів. Скоріше під її прицілом знаходиться певний прошарок поціновувачів задумливої романтики та філософської лірики.

Кожна пісня альбому «Юність» насичена естетикою символізму. За словами творців проекту, перший альбом гурту не розповідає про їхню юність у класичному її значенні, а скоріше є паростками зростання та дверима у дитинство для вже дорослих музикантів.

«Темний Парад» виклав свою дебютну платівку для вільного розповсюдження в Інтернеті, проте якщо ви бажаєте підтримати та стимулювати розвиток творчості перспективного гурту, ви можете зробити довільний грошовий внесок на рахунок колективу. Додаткова інформація та реквізити вказані на офіційному сайті гурту за наступним посиланням.

[fap_track id=”6120″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *