Tember Blanche - Я вдома
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Tember Blanche – Я вдома (Кліп, Eurovision 2023)

Учасники Нацвідбору на Євробачення 2023, гурт Tember Blanche, презентували конкурсу пісню «Я вдома» та офіційний кліп до неї. За словами музикантів, у цій пісні йдеться про любов до своєї домівки не зважаючи на те, що коїться навколо. Про те, що не зважаючи навіть на війну та всі супутні жахи, ми прагнемо залишитися там, де народжувалися й зростали.

Представники Tember Blanche зазначають, що ніколи не проміняють ні на що свій дім, навіть без світла чи під обстрілами: «Про що ця пісня? Любов до свого дому та рідних людей? Так, але цим пояснення не обмежується. Хоч у ній і немає слів «війна», «перемога», «воля», це не означає, що вона відірвана від нашої реальності. Реальності війни.

Нас обстрілюють, залякують відсутністю води та світла — і що, ми так просто здаємося? Плачемо в подушку й думаємо: «Коли ж це все закінчиться!»?. Не дочекаються. Ми продовжуємо жити й любити це життя, продовжуємо працювати й творити. Якщо хтось не розуміє наявність любовної теми в піснях воєнного часу, то мені щиро шкода цих людей. Як ми ще б витримували все це, якби не любили й не підтримували одне одного? Саме через любов до цієї нації «мене сміливо накриває втома», бо я знаю, за чию блакить борюсь, а ще маю людину, — та навіть мільйони людей! — на чиї метафоричні плечі можу спертися».

Tember Blanche - Я вдома

Режисурою кліпу «Я вдома» займався Олександр Хоменко.

«Я думаю, що наразі така річ, яка може здивувати на конкурсі – це щирість і простота в хорошому сенсі цього слова. Ми все робимо самі, у нас нема ніяких продюсерів або менеджерів, і ми вирішуємо самостійно не тільки музичні, але й організаційні якісь питання. Тому ми вважаємо, що наша така простота душевна може сподобатися глядачам», – додають артисти.

Tember Blanche – Я вдома

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *