Tember Blanche - Пінгвін
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Tember Blanche – Пінгвін (Кліп)

Учасники дуету Tember Blanche презентували свою нову роботу «Пінгвін» про партнерську вірність та чітку межу між миттєвим захопленням і справжнім коханням.

Цікаво, що музиканти довго вагалися, чи видавати цю пісню у рамках Tember Blanche, чи оприлюднити її від сольного проекту вокалістки під назвою Ганна Польська (назва походить від прізвища дівчини – Олександра Ганапольська). Втім, як бачимо, врешті-решт вони зупинилися на першому варіанті.

Режисером кліпу «Пінгвін» виступив Олександр Сокуренко. Знімальний процес відбувався на березі Київського водосховища у вересні поточного року, коли сама композиція існувала лише у вигляді демо-версії.

Tember Blanche - Пінгвін

Олександра Ганапольська: «Коли мені було 13, і соцмережа «ВКонтакте» — один із найпотужніших засобів зросійщення українців ever — не вважалась чимось абсурдним і поганим, я натрапила на цікавий пост про любов і вірність. я смутно пам’ятаю, про що там ішлося, але загальний сенс запам’ятаю назавжди: любити когось — це завжди вибір.

Стадія закоханості, звісно, набагато приємніша для переживання: гарні слова щогодини, знаки уваги, славнозвісні метелики та інші атрибути виділення окситоцину. проте як писала Шарлотта Бронте, 6 місяців — найдовший термін чоловічого захвату, та й жіночого, думаю, теж. І коли захват проходить, настає найцікавіше: усвідомлення того, чи готові ви зробити вибір на користь цієї людини; чи готові ви любити той жест, яким вона бере кружку з чаєм, через 10, 30, 50 років?

Це ок, якщо ваша відповідь «ні». Та коли ви вже вибрали любити когось, то робіть це віддано й щиро, говоріть одне з одним і розв’язуйте найскладніші питання разом і до кінця. Це нормально, якщо колись ваші метелики злетять від цікавості до нового, але це прояв слабкості, якщо ви дозволите їм покинути межі свідомого та випурхнути цьому новому назустріч.

До чого це все? Ну, вважайте, що я розповіла вам сенс пісні «Пінгвін».

Tember Blanche – Пінгвін
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *