ТЕЛЬНЮК: Сестри – Від тебе до мене
Матеріали, Популярна музика, Релізи

ТЕЛЬНЮК: Сестри – Від тебе до мене (Кліп)

Музичний проект «ТЕЛЬНЮК: Сестри» презентує свою нову щемливу композицію «Від тебе до мене», в основу якої покладено вірші, на жаль, не достатньо відомої широким масам, української поетеси Атени Пашко, дружини публіциста та політика, основоположника «Народного Руху України» В’ячеслава Чорновола. Використані у композиції рядки письменниця писала у присвяті своєму чоловікові, який на той час перебував в одному з Мордовських таборів суворого режиму. Трохи пізніше вірш «Від тебе до мене» увійшов до поетичної збірки «На перехрестях», виданої в німецькому Мюнхені у 1989 році. А вже сьогодні, у 2017 році, рядки Атени Пашко поклала на музику одна з сестер Тельнюк – Леся.

Додамо, що сестри обрали цей твір не випадково, адже фактично наразі всіх нас оточує та сама війна, щоправда трохи в іншому вигляді та масштабах – саме таку думку висловила відома поетеса-сучасниця, подруга сестер Тельнюк, Оксана Забужко. До речі, ознайомитися з поза-попередньою роботою сестер на вірші пані Забужко, ви також можете на нашому ресурсі. Те саме стосується і попередньої роботи проекту на слова Сергія Жадана.

У якості примітки зазначимо, що Атена Пашко була вихованою у дусі патріотизму, чи не з самого дитинства перебувала під ретельним наглядом КДБ за передачі воїнам УПА, неодноразово зазнавала утисків, пережила численні обшуки, ув’язнення, її твори були забороненими до друку. Після знайомства з В’ячеславом Чорноволом вона стала ще активнішою діячкою патріотичного руху. З 1991 року була обраною почесною головою Союзу Українок.

Повертаючись безпосередньо до нашої музичної новинки «Від тебе до мене», відмітимо, що у якості супроводу до пісні долучено змонтований Валерієм Пузиком відеокліп. У ньому використано кадри зйомок бійців ЗСУ і відео вибухів на Донбасі, отримане за допомогою радіолокаційної станції ISKRA.

ТЕЛЬНЮК: Сестри – Від тебе до мене

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *