ТЕЛЬНЮК: Сестри – Тоска
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

ТЕЛЬНЮК: Сестри – Тоска (Кліп)

«П’ятий раз слухаю – як добрим вином розкошую», – каже про новинку від сестер Тельнюк відома українська письменниця Оксана Забужко, чиї рядки стали основою для нового музичного та відео- твору проекту «ТЕЛЬНЮК: Сестри». Зазначимо, що новинка під назвою «Тоска» – не перший експеримент Лесі та Галі Тельнюк із лірикою письменниці, адже у їхньому концертному репертуарі вже присутні такі композиції, як «Рядок з автобіографії», «Хлопчику, хлопчику…», «Любила», «Нічні Метелики» та інші. Ба більше, свого часу, широкому загалу навіть було презентовано концертну програму «Дорога зі скла», що складалася виключно з творів на вірші Оксани Стефанівни.

За сюжетом кліпу «Тоска», головна героїня (Катерина Качан) намагається перейти на інший бік алегоричного моста, про її постійно щось зупиняє та змушує обмірковувати доцільність кожного наступного кроку. Що саме тримає дівчину та чи зважиться вона таки дістатися іншого берега – дивіться в новому відео проекту «ТЕЛЬНЮК: Сестри».

«Хочу щиро подякувати усім, хто брав участь у створенні пісні та відеоряду: Оксані Забужко за слово, яке завжди перше; Лесі Тельнюк, моїй сестрі, за янгольську музику та янгольський голос; Катерині Качан, маленькій дівчинці і великій актрисі, за досконалість у кадрі; Назару Стригуну, золотому і вдумливому хлопчику, за цікаві ідеї; Віктору Гудзенко (зйомка та монтаж – прим.), вільнодумцеві та симпатязі, за реалізацію цих ідей; Юлі Карпович (грим – прим.) за перфекціонізм; Олександрі Желєзновій-прекрасноволосій, за фотки, у яких велике майбутнє; Емілю Бахтиєву (помічник оператора – прим.) за допомогу під час зйомок; а також всім тим, хто допоміг створити і записати композицію! Це велика команда надзвичайних людей!», – написала у соціальних мережах Галя Тельнюк.

ТЕЛЬНЮК: Сестри – Тоска

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *