ТЕЛЬНЮК: Сестри – Там, де ти
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

ТЕЛЬНЮК: Сестри – Там, де ти (Кліп)

Згадувати прекрасне минуле та йти у світле майбутнє побажали українцям учасники творчої команди проекту «ТЕЛЬНЮК: Сестри», презентувавши свою нову, весняну за настроєм роботу «Там, де ти». Новинка від сестер нагадує про необхідність цінувати кожну життєву мить, а також спонукає дякувати усім рідним та близьким людям за подаровані світлі емоції, які назавжди лишаються із нами теплими спогадами.

Відтак, відштовхуючись від обраної концепції, пісню «Там, де ти» було вирішено доповнити ще й офіційним відео, що являє собою добірку світлих спогадів самих сестер Тельнюк. Початковий задум, зйомку, а також монтаж ролика здійснив директор проекту «ТЕЛЬНЮК: Сестри» Назар Стригун. У відео можна побачити кадри з особистого архіву музикантів, відзняте під час подорожі каналами Франції близько шести років тому.

«Надзвичайно важливо пам’ятати неповторні і яскраві миті! Як же хочеться згадати кожну усмішку, кожну дрібничку! У злому, заполітизованому та інформіційно-каламутному світі лише гарні спогади додають сил!» – йдеться в анотації до кліпу.

«У тебе депресія? Поганий настрій? Авітаміноз? Чудові ліки вже в мережі! Слухай пісню! Обійми того, хто поруч з тобою і одужуй!» – додає Галя Тельнюк.

І хоча авторство тексту та музики пісні «Там, де ти» належить Лесі Тельнюк, багато хто асоціює творчість сестер не тільки лише з їхніми авторськими роботами, а ще й із музичними інтерпретаціями поетичних художніх творів українських митців. Зокрема, виконавиці вже мають у репертуарі твори на слова Забужко, Антонича, Стуса, Тичини та інших, а їхні роботи на слова Тараса Шевченка можна буде наживо почути 3 березня у Полтаві, у супроводі Полтавського симфонічного оркестру. Після того, 10 березня 2018 року, відбудеться виступ «ТЕЛЬНЮК: #нашшевченко» у Львові (у супроводі Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії), а 27 березня Unplugged у Києві, у малій залі палацу «Україна».

Українська музика: ТЕЛЬНЮК: Сестри – Там, де ти

Вам також має сподобатись...

3 коментаря

  1. Галя Тельнюк says:

    Дякуємо!

    1. Завжди будь ласка)

  2. Тетяна says:

    Неперевершене виконання пречудової пісні! Дійсно, гарний засіб для лікування авітамінозу ;) !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *