ТЕЛЬНЮК: Сестри – Сонмо
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

ТЕЛЬНЮК: Сестри – Сонмо (Кліп)

Сестри Галя та Леся Тельнюк презентували новий відеокліп до пісні «СОНМО», головні жіночі ролі якого втілили акторки Поліна Зубко та Євгенія Казак. Цей ролик знімав молодий режисер Іван Захаренко, син відомого туристичного гіда Ігоря Захаренко, тому у фінальному результаті учасниці проекту «ТЕЛЬНЮК: Сестри» вбачають саме його велику заслугу, разом із іншими хлопцями зі знімальної команди. За словами виконавиць, було дуже важливо, що їхні певні вібрації гармонійно співпали з відчуттями знімальної команди – хлопці відчули те, що сестри хотіли передати у кліпі, тому їхні емоції у кадрі були абсолютно справжніми.

У своєму нещодавньому інтерв’ю сестри поділилися етимологією цієї незвичної назви. «Сонмо – видумане слово, воно пішло від мого сина Ромчика. Власне, він вже дорослий, але коли він був маленьким і я вкладала його спати, він відповідав мені в такому собі напівсні: «Я вже сонмо». Тоді він постійно казав, що може однією ногою стояти у світі сну, а іншою – у реальності. І так ці дитячі казки, дитячі фантазії вилилися у цілий цикл робіт нашого проекту «ТЕЛЬНЮК: Сестри», у альбом із тотожною назвою», – розповіла Галя Тельнюк.

«Ця пісня написана і заспівана давно. Її протагоніст вже давно виріс і змужнів. Але зараз не про нього, а про його ровесника. Коли ми вперше зустрілися з Іваном Захаренко (задум та зйомка, – прим.), він відразу вразив мене своєю відвагою юності в очах. Він також був колись маленьким «сонмо», а тепер виріс, став режисером, став творцем, – подумалося мені. «Будемо знімати «Сонмо»!», – сказав Іван. «Будемо!», – сказали ми. А вже потім був безжально жаркий день. Назабутній! Зйомки, пригоди, травми, лікарні… але я знову не про це! Я думаю про минуле, яке відтворюється у майбутньому. Я думаю про любов, про сни, про надії і про людей», – додала вона.

Наостанок зауважимо, що 23.10.2018 відбудеться великий unplugged-виступ проекту «ТЕЛЬНЮК: Сестри» у Національному палаці мистецтв «Україна» (м. Київ), не пропустіть!

ТЕЛЬНЮК: Сестри – Сонмо

ТЕЛЬНЮК: Сестри у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *