ТЕЛЬНЮК: Сестри – Сніг
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

ТЕЛЬНЮК: Сестри – Сніг (Кліп)

«Ніби він з її найбільших див – сніг, що захлинається і дише», – оспівують у своїй новій роботі «Сніг» слова письменника Сергія Жадана сестри Леся та Галя Тельнюк. Нова композиція стала продовженням музично-літературної творчості сестер, які вже мають у своєму доробку твори на слова Антонича, Стуса, Тичини, Шевченка, Забужко, та інших. До речі, в основу попереднього релізу проекту «ТЕЛЬНЮК: Сестри», пісню та кліп «Тоска», про які ми розповідали нещодавно читачам «Нотаток», Леся та Галя поклали рядки письменниці Оксани Забужко.

Цікаво, що у кліпі «Сніг», пухких зимових сніжинок глядач зовсім не побачить, адже тут сніг використано у якості символічної алегорії, що означає побачення з минулим, очищення душі. Та й загальну атмосферу роботи аж ніяк не можна назвати холодною, адже вона навпаки, тепла та світла, з легким відтінком ностальгії. Загальний задум, зйомку та подальший монтаж відео «Сніг» здійснив режисер Валерій Пузік.

Також варто додати, що дану роботу оцінив і сам автор використаної лірики, назвавши її неймовірно чуттєвою і ніжною, та закликавши читачів своїх сторінок у соціальних мережах, не гаючи часу, ознайомитись із нею. Але водночас Сергій Жадан зазначив, що з цієї ніжності впевнено проростає сила, проростають голоси сильних людей, які говорять про крихкі та зникомі речі. Всі ці слова, музика та голоси у своєму поєднанні утворюють цікаву та проникливу новинку з царини сучасної української музики, з якою, повторюючи слова Жадана, ми також рекомендуємо ознайомитись.

Українська музика: Сестри Тельнюк – Сніг

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *