ТЕЛЬНЮК: Сестри – Янголи / Не бійся нічого
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

ТЕЛЬНЮК: Сестри – Янголи / Не бійся нічого (Лірик-відео)

З початком зимових свят «ТЕЛЬНЮК: Сестри» оприлюднили сингли з нового альбому «ТЕЛЬНЮК: різдвяні пісні»: на офіційному Youtube каналі проєкту опубліковано два lyric video до пісень «Янголи» та «Не бійся нічого».

Звернення Сестер до різдвяної тематики – це бажання зануритися у світлий, загадковий простір дитинства, переосмислити дитячі переживання у передчутті свята. Релігійний елемент дует досліджує не вперше: одна з недавніх програм, «Agnus Dei», дала поштовх для подальшої музичної мандрівки світом духовного і сокровенного.

Поетична складова програми з’явилася під впливом європейського, давньоримського матеріалу, водночас тексти повинні були звучати простою, лагідною мовою, яку б могли сприймати діти; музичне ж обрамлення текстів надала Високим на Вічним смислам легкості й повітря.

За словами учасниць дуету дуету «ТЕЛЬНЮК: Сестри», ці пісні позбавлені побутовості, прив’язки до певного регіону, географічного місця, будинку, тощо. Але їхньої музики, тексту та інтонації буде достатньо для того, щоб зрозуміти, що вони є суто українськими та написаними у наш час. Виконавиці також зазначили, що хотіли за допомогою даних композицій поділитися зі загалом власним практично дитячим одкровенням, відкриттям великої любові і довіри до життя, до людей, до Бога.

Візуальний супровід до синглів – ілюстрації художниці Олі Третьякової. Дивіться lyric video на офіційній сторінці Youtube та очікуйте «ТЕЛЬНЮК: різдвяні сингли» на всіх основних потокових платформах.

ТЕЛЬНЮК: Сестри – Янголи
ТЕЛЬНЮК: Сестри – Не бійся нічого

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *