Телері - Путін, хело!
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Телері – Хуйло, хело!

Новоспечений гімн українського медійного простору «Путін х..ло», виконаний ультас Донецького Шахтаря та Харківського Металіста, тепер отримав свою повноцінну музичну інтерпретацію. Це столичний гурт «Телері» вирішив записати реконструйований варіант фанатської обрядової пісні про Путіна – Putin Hello. Як розповіли музиканти, ідентифікувати перше слово фанатської кричалки у них вийшло без проблем, а от із другим трапилась невеличка проблемка. Справа в тому, що чогось хоча б приблизно схожого по звучанню, не вдалося відшукати ні у словнику Даля, ані у Грінченка. «Але пошуки не були марними. Зрештою ми з’ясували, що воно являє собою перекручене англійське “hello“. Можливо, пісня була розроблена ЦРУ в один час із приписуваною Цою “Перемен”», – зазначили музиканти. Можливо з якогось боку так воно і було насправді, адже українські футбольні вболівальники вже неодноразово відправляли президенту сусідньої імперсько-загарбницької країни свої полум’яні вітання.
Відтепер безневинне запозичене слово hello може стати в Україні символом виявлення крайньої знеповаги та народного гніву. До речі, дехто присутній на зйомках кліпу Putin Hello розповідає, що по завершенні зйомок, на майданчику було знайдено ту саму містичну і безсмертну візитку Яроша.
До речі, цікава і парадоксальна ситуація (як в принципі і завжди) трапилась нещодавно у Москві. Поодинокий безстрашний чоловік у центрі міста просто стояв мовчки, тримаючи в руках постер із одним єдиним словом – «х..ло». Звістно, що його дуже швидко було доставлено у найближчий відділок міліції і заведено кримінальну справу по статті «образа президента». Отже, за словами молодика, навіть міліція знає хто таки насправді Путін.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, рок музика, музика українською, украинская музыка, Телері, Путін хело!, гурт Телері, кліп Телері, відео путін хуйло, телері 2014, новий кліп

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *