Телері - «Гімн тітушок», «Яблучко Майдан - Межигір'я»
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Телері – «Гімн тітушок», «Яблучко Майдан – Межигір’я»

Музичний гурт «Телері», який було засновано ще у 1998-му році в місті Переяслав-Хмельницький, що на Київщині, останнім часом знаходиться у самому епіцентрі новоствореного осередку українського духу – на столичному Майдані Незалежності, який з головою поглинули революційні настрої народу України, всіх його небайдужих громадян. Так би мовити, і словом і ділом музиканти підтримують своїх численних побратимів, а точніше піснею – жартівливою, веселою, актуальною і, що немало важливо, з присутнім підтекстом. Перша ж пісня, яку колектив «Телері» подарував майданівським мітингувальникам, висміювала якраз протилежний до Євромайдану табір, що на деякий, хай і не дуже тривалий час, розмістився у колись охайному і прибраному Маріїнському парку на пагорбі обабіч , перетворивши той, буквально за декілька днів, у картину із зображенням чи не післявоєнного пейзажу. «Гімн тітушок» у виконанні учасників гурту миттю розлетівся неоглядними теренами всесвітньої мережі, подарувавши слухачам і глядачам численну кількість посмішок і гарного настрою, а самим учасникам гурту приємне відчуття самореалізації і натхнення до майбутніх звершень.

І от, пройшло зовсім небагато часу, і учасники гурту «Телері» презентують свій новий Євромайданівський хіт, за основу якого було взято народну пісню «Яблучко». «Яблучко Майдан – Межигір’я» – розповідь про особливий колективний танок, який має всі шанси посісти гідне місце у літописах українського фолькльору і традицій. Участь у ньому може брати довільна кількість охочих, число яких, час від часу, може сягати кількох мільйонів осіб, а маршрут, який долають резиденти дійства під час тану залишається незмінним – від столичного Майдану Незалежності до крутих Межигірських пагорбів, у гущі лісів яких причаїлося відоме й невідоме зло, що за стародавньою легендою має злякатись галасної юрби і втікти ген-ген за обрій. Аж до Росії.
Гурт «Телері» виступав на столичній сцені «Євромайдану» вже два рази і так вже збігалися обставини, що ці два концерти мали місце саме перед силовими діями «правоохоронців», спрямованих проти учасників мирної акції протесту. Музиканти із притаманним їм фірмовим гумором,вже всерйоз почали замислюватись про організацію виступу десь біля Кабінету Міністрів чи Верховної Ради. Либонь допоможе :)

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, рок-музика, музика українською, Телері, кліп гурту Телері, Яблучко, Гімн Тітушок, офіційне відео Телері, новий кліп Телері, фолк рок, teleri

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *