Danielyan та Діма Сазонов
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Danielyan та Діма Сазонов – Техно-Щедрик (Відео)

«Техно-Щедрик» оголошує збір коштів для діточок: двоє українських музикантів, Артур Данієлян (мультиінструменталіст, саунд-продюсер) та Дмитро Сазонов (вокаліст гурту Junket, електронного сайд-проекту учасників Atomic Simao), створили оновлену техно-варіацію широковідомого у світі «Щедрика» Миколи Леонтовича. Цікаво, що зробили це вони не просто так, а задля допомоги дітям з дитячого будинку.

«Друзі, Артур Данієлян і я записали всесвітньо відомий «Щедрик» із нашим баченням і добрим посилом! Ми збираємо грошики для дитячого будинку, щоб потім поїхати туди не з порожніми руками, адже Різдво повинно бути у кожного, правда? На мій погляд це прекрасна ідея – зробити наш світ трохи тепліше, радісніше і краще, якщо ви у справі, то ось номер карти самої відповідальної з нас: 4149 4993 4058 2004, Anastasiya Volokita, призначення платежу «Техно-Щедрик збирає гроші для дітей». Збір коштів до 18 січня. Традиції – найважливіша частина нації. Давайте не забувати, це безмежно важливо. Ну і як кожен знає, окремо ми краплі, а разом океан. Щастя і здоров’я в кожен будинок, рідненькі», – коментує у мережі Діма Сазонов.

Додамо, що інформацію про те, якому саме дитячому закладу будуть допомагати музиканти, вони обіцяють опублікувати у соціальних мережах, долучивши до посту звіт про витрачені фінанси. Долучайтесь і ви до доброї справи!

Danielyan та Діма Сазонов – Техно-Щедрик

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *