Теді Ведмеді – Живий
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Теді Ведмеді – Живий (Сингл)

Після довгої музичної мовчанки музиканти столичного гурту «Теді Ведмеді», у відповідності до своїх лісових побратимів, прокинулися з приходом весни та одразу ж підготували для слухачів новинку – свіжий студійний сингл «Живий». Пісня, за словами учасників гурту, стала своєрідним новим диханням на їхньому творчому шляху, влучно відобразивши оновлене звучання колективу та загальний вектор подальшого розвитку формації. Запис та зведення треку відбувалися на київській студії Bulldozer Creative Workshop.

«Мій улюблений рядок з нашої нової пісні «Живий» – «Хоч побите моє серце, достатньо гучно б’ється». Це щось дійсно дуже особисте, але водночас таке, чим хочеться ділитися зі світом. Часом у житті буває дуже боляче, але ми ніколи не маємо опускати руки. Будьте завжди сильними!» – написав у соціальних мережах лідер гурту «Теді Ведмеді» Дмитро Грекович.

Разом з тим співак розповів нашому сайту, що тільки-но оприлюднивши у мережі згаданий сингл «Живий», «Теді Ведмеді» одразу ж взялися до роботи над новим матеріалом. Скоріше за все майбутні новинки будуть також презентовані у якості окремих інтернет-синглів, адже, за словами Дмитра, всі вони дуже різні, написані в різний час із різним настроєм та, на його думку, аж ніяк не поєднуються в одному ЕР чи альбомі. Слідкуйте за новинами!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *