Теді Ведмеді – Лише ми
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Теді Ведмеді – Лише ми (Сингл)

Кияни з гурту «Теді Ведмеді» завершили роботу над чуттєвою новинкою під назвою «Лише ми» та презентували її результати у мережі. Нагадаємо, що близько чотирьох місяців тому гурт оголосив про вихід із творчої відпустки одразу ж представивши з пилу, з жару свій новий студійний сингл «Живий», а наразі черга дійшла і до промоції його наступника. Робота над свіжим треком проходила на столичній студії звукозапису Bulldozer Creative Workshop за участі дівчини під інтернет-псевдо Jerry Heil, яка записала жіночі партії бек-вокалу.

«Дуже легко писати про розбиті серця. Але мені хотілося навпаки, написати про те, як я круто проводжу час із близькою людиною. У чому ідея? У тому, що треба вміти тішитися моментом, на перший погляд простими речами», – розповів «Нотаткам» фронтмен гурту «Теді Ведмеді» Дмитро Грекович.

За словами музиканта, пісню «Лише ми» він написав близько двох років тому, і ті миттєвості є насправді приємними та важливими для нього.

Гурт зараз менше знаходиться на людях, а значно більше на студії – у хлопців накопичилося значна кількість нового авторського матеріалу, який вони поступово записують. При чому матеріал цей достатньо різний як з точки зору настрою, так і з точки зору загальної концепції, через що об’єднання таких творів в єдиний альбом чи EP видається не надто доречною ідеєю. Тож підписуйтесь на новини гурту у соціальних мережах та очікуйте на наступні сингли команди.

українська музика

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *