TAYANNA – Жіноча cила
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

TAYANNA – Жіноча сила (Відео)

Співачка TAYANNA присвятила свою нову роботу всім дівчатам та жінкам. Створюючи пісню «Жіноча сила», виконавиця прагнула максимально передати у ній атмосферу безтурботності, щастя та віри у світле майбуття.

«Кожна жінка є особливою. І жіноча сила по-справжньому сяє, коли ми наповнені та щасливі. Для мене ця пісня щось на зразок мантри. Її заряджені слова здатні вселити віру у свої сили! А вже цієї п’ятниці (26 червня, – прим.) ви зможете почути всі пісні міні-альбому «Жіноча сила», які увібрали у себе неймовірно сильну магнетичність», – коментує TAYANNA.

Як ви вже зрозуміли, «Жіноча сила» – це титульний сингл з майбутнього однойменного міні-альбому, який задав настрій усьому ЕР. Авторкою музики і слів виступила сама TAYANNA, а саунд-продюсером роботи став відомий спеціаліст Віталій Телезин.

Окрім самої композиції, у мережі також опублікували супутнє до неї відео, яке, за задумом Тетяни Решетняк, має підбадьорювати та заряджати енергією меломанів.

«У цій роботі зібрано силу всіх жінок, кожної з нас! Особисто для мене вона стає у допомозі в пошуку нових сил, допомагає широко розкрити крила. І тому я дійсно вірю, що і для вас вона стане своєрідними ліками від відчаю, або бодай підніме настрій», – додає авторка.

TAYANNA – Жіноча сила
Передзамовлення ЕР
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *