TAYANNA – Як плакала вона
Матеріали, Популярна музика, Релізи

TAYANNA – Як плакала вона (Сингл)

До вашої уваги весняна новинка «Як плакала вона» від співачки Тетяни Решетняк, більш знаної на псевдо TAYANNA, у якій співачка розповідає про одвічну проблематику взаємовідносин двох статей. За словами виконавиці, її нова робота про те, як недомовленості у романтичних відносинах здатні впливати на взаєморозуміння двох закоханих людей.

Sound production: IKSIY-MUSIC. Саунд-продюсери: Андрій Ігнатченко, Сергій Єрмолаєв (Ранов). Авторкою слів виступила сама артистка.

Цим свіжим синглом TAYANNA продовжує свою стрімку сольну кар’єру, і, як за звичай, новинка вже встигла отримати чимало схвальних відгуків від слухачів. Разом із тим, знайшлися меломани, які помітили схожість пісні «Як плакала вона» та треку проекту Triplo Max – Shadow. На ці закиди автори відповіли, що у фонограмі пісні Таянни було використано звуковий музичний уривок з офіційної бібліотеки семплів Splice Sound – Sound of KSHMR (Vol. 3) і всі звукові файли використовуються відповідно до законодавства про авторське право.

За допомогою новинки, TAYANNA вирішила розібратися у тому, чому ж найчастіше плачуть жінки у відносинах. Разом із тим, трохи раніше, співачка сама розповіла про свої непрості стосунки із батьком її дитини, музикантом Єгором, який, за словами виконавиці, не тільки зраджував, але ще і піднімав на неї руку. Більше деталей у відео-інтерв’ю.

Додамо, що пісня «Як плакала вона» увійде до другого за ліком студійного лонг-плею виконавиці, який має побачити світ влітку поточного року.

TAYANNA – Як плакала вона
Придбати пісню
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *