TAYANNA – Тримай мене
Матеріали, Популярна музика, Релізи

TAYANNA – Тримай мене (Альбом)

Молода українська поп-виконавиця TAYANNA (Тетяна Решетняк) оприлюднила свій новий студійний альбом «Тримай мене», який став вже другим лонг-плеєм, створеним у тандемі з продюсером Аланом Бадоєвим та другим диском у дискографії співачки загалом. Звучання свіжої платівки формувала вражаюча команда найвідоміших звукорежисерів України: ROZHDEN, Віталій Телезин, Юрій Шепета та Сергій Ребрик. Узагальнюючи увесь презентований матеріал альбому, варто зазначити, що його створено виключно у світлих та життєрадісних настроях, поєднуючи танцювальну музику зі звучанням симфонічного оркестру, елементами фольк-музики та фанковими мотивами.

«Альбом «Тримай мене» не дуже великий, бо я люблю лаконічність у всьому. Мені здається не правильним, коли артист видає диск на 12-13 пісень, але під час прослуховування слухач «перестрибує» через деякі треки. Якщо вже ти робиш якусь справу, то її результати мають бути якісними на всі сто відсотків. У нас було сім пісень, написаних мною завдяки великому натхненню, пісень, які я дійсно пережила та пропустила крізь своє серце, тому ми вирішили не придумувати додаткові «альбомні» композиції. Тим паче сім – це моє улюблене число», – коментує новинку TAYANNA.

Зауважимо, що до переліку треків альбому «Тримай мене», окрім шести абсолютно нових робіт, TAYANNA включила також і свою відому композицію «Шкода», кліп до якої менше ніж за місяць зібрав понад мільйон переглядів у мережі. Всю цю добірку пісень про любов, надію і світле майбутнє, вже зараз можна придбати в iTunes чи Google Рlay, або ж послухати онлайн на YouTube та SoundCloud.

Українська музика: TAYANNA – Тримай мене

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *