TAYANNA – Темна вода
Матеріали, Популярна музика, Релізи

TAYANNA – Темна вода (Сингл)

TAYANNA оприлюднила у мережі нову композицію «Темна вода», натякнувши з її допомогою на свої нові романтичні відносини. За словами співачки, цей трек відкрив нову сторінку її творчого, а також особистого життя.

За своєю природою композиція «Темна вода» продовжила основну тематичну лінію творчості TAYANNA. Свіжу пісню присвячено незвіданим куточкам жіночих душ: вона покликана розкрити щирі почуття сучасної дівчини.

Як зазначила TAYANNA, «Темна вода» є метафорою, що втілює таємну суть та особливу глибину почуттів, які присутні в душі кожної жінки. Втім, по-справжньому розкрити їх під силу тільки сильним емоціям, під впливом яких жінки занурюються у дещо незвідане, довіряючи тільки своїм інстинктам. Саме тому такі занурення є максимально привабливими і чистими. «У тих почуттях, про які йдеться у моїх піснях, відсутні страх чи дистанція. У них пара людей просто пірнає до самісінького дна, керуючись тільки покликом сердець. Я не знаю чогось прекраснішого, аніж така «темна вода». Ця композиція про занурення у невідомість — у темноту, але таку привабливу і чисту», – коментує TAYANNA.

Пісня доступна на всіх медіа-майданчиках для прослуховування і завантаження.

TAYANNA – Темна вода
Слухати чи придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *