TAYANNA - Роде мій
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

TAYANNA – Роде мій (Відео)

Співачка TAYANNA презентувала пісню «Роде мій» – потужну композицію, наповнену словами подяки й любові до батьків та до свого народу. За словами виконавиці, вона хотіла не просто розповісти у пісні про сімейні цінності, а й передати велику згуртованість українців сьогодення.

TAYANNA: «Це особлива пісня для мене та моєї родини. Я сподіваюся, вона влучить в серденько кожному слухачу. Це пісня-вдячність батькам, яку я написала близько року тому, видаю під новорічно-різдвяні свята, бо саме у цей час сім’ї об’єднуються. Бажаю, щоб кожна родина була разом».

Запис треку відбувався у Львові на студії Jenny records. Зйомка відео проходила в приміщенні студії «Звукоцех» (Київ).

TAYANNA - Роде мій

Ось що артистка розповіла про свою нову роботу:

«Пише мені якось друг Микита Шкуропат і питає як у мене справи. Я кажу, що хочу записати нову пісню з оркестром Naoni, і він одразу запропонував познайомити з Олесем Журавчаком. У нас стався метч, за який я дуже вдячна. Це був хвилюючий момент, оскільки я мріяла багато років зробити пісню з оркестром . І мрія збулась завдяки вам, хлопці . Всім музикантам величезне дякую – ви неймовірні. Той момент, коли цінності, які передає оркестр, співпали з цінностями, які я вклала в пісню «Роде Мій».

Далі були неймовірні виконавці Gerdan Theatre. Я почула їх спів минулого року в Чернівцях і дуже хотіла співпрацю з ними, але на той час не мала ідеї з якою піснею. Потім, коли вже домовилась з оркестром, відчула, що театр «Гердан» має також бути в пісні «Роде Мій». Дякую кожному голосу!»

TAYANNA – Роде мій

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *