TAYANNA – Очі
Матеріали, Популярна музика, Релізи

TAYANNA – Очі (Сингл)

Співачка ТAYANNA оприлюднила у мережі пісню «Очі», з якою вона збиралася позмагатися у цьогорічному нацвідборі до «Євробачення», але пізніше змінила своє рішення та відкликала заявку на участь. В основі свіжої композиції лежать східні етно-мотиви, які, щоправда, розкриваються перед слухачем не одразу, а в міру прослуховування.

Робота над синглом ознаменувалася тим, що TAYANNA знову співпрацювала з Віталієм Телезиним, з яким робила альбом «Тримай мене», та разом із яким створила свою «Фантастичну жінку». За словами виконавиці, вона відчуває композицію «Очі» дійсно по-особливому, адже написала її під впливом максимально щирих почуттів. Артистка також зауважила, що одне зі завдань цієї роботи – закликати весну наступити бодай трошки раніше.

«Дякую нашому незмінному музичному продюсеру Віталію Телезину, який відчуває мої пісні і робить їх наповненими», – пише TAYANNA в анотації до пісні «Очі» у соціальних мережах.

У прес-релізі до новинки йдеться, що головна героїня пісні «Очі» – мольфарка, чия сила криється в саме в очах. Виконавиця запевняє, що така мольфарка живе в середині кожної дівчини чи жінки, а її головна надприродня властивість – одним «поглядом випромінювати любов і силу власної слабкості».

TAYANNA – Очі
TAYANNA y FB

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *