TAYANNA – Леля
Матеріали, Популярна музика, Релізи

TAYANNA – Леля (Сингл)

Тетяна Решетняк, більш відома у музичних колах під псевдонімом TAYANNA, була однією з фавориток у нацвідборі до Євробачення минулого року і, судячи з численних онлайн-голосувань, є фаворитом і цьогоріч. Наразі вже стало відомо, з якою саме композицією співачка боротиметься за право представляти свою країну на міжнародному турнірі – конкурсна пісня отримала назву «Леля» та вже є доступною для ознайомлення у мережі.

Цікаво, що до моменту презентації у соціальних мережах треку «Леля», про майбутній трек Таянни точилися активні дискусії – то співачка не могла обрати між чотирма піснями свого останнього альбому «Тримай мене» і попросила зробити вибір слухачів радіостанцій (в результаті було обрано композицію «Квітка», яка не підходила за умовами конкурсу, зокрема, через дату створення), то користувачі помилково прийняли за конкурсну роботу пісню, яку TAYANNA записала для латвійської співачки… Словом, активності було чимало, а чи позначиться вона на фінальних результатах глядацького голосування, ми з вами дізнаємося вже 17 лютого, коли виконавиця під четвертим номером виступить у другому півфіналі нацвідбору.

Але повернемося до новинки під назвою «Леля». У слов’янській міфології Лелею звали богиню-покровительку закоханих пар, заступницю і берегиню молодих дівчат, яку змальовували в образі юної дівчини з вінком на голові. За переказами, саме вона дарувала людям таке важливе почуття закоханості. «Навіть богиня кохання Леля теж інколи плакала, так що, дівчата, let’s dance!» – закликає TAYANNA.

Варто зауважити, що пісня «Леля» стилістично достатньо відрізняється від усього раніше оприлюдненого матеріалу співачки, адже її створено у напрямку позитивного танцювального неоретро. Та це і не дивно з огляду на те, що на її написання виконавицю надихали харизматичні поп-діви 60-70-х років.

Українська музика: TAYANNA – Леля

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *