TAYANNA & LAUD – Без тебе
Матеріали, Популярна музика, Релізи

TAYANNA & LAUD – Без тебе (Сингл)

Дует TAYANNA feat. LAUD записав спільну композицію «Без тебе» про кохання та гордість. За словами артистів, це робота про гординю, яка заважає людям відверто зізнатися у почуттях, про ту емоцію, яка змушує спати наодинці у холодному ліжку, а думками перебувати поруч із коханою людиною.

Як розповів LAUD (Влад Каращук), із Таянною (Тетяна Решетняк) він вже знайомий понад десять років. Виконавцю завжди подобався витончений голос дівчини і тому він сприйняв потенційну можливість спільної роботи із великим ентузіазмом.

Пісня «Без тебе» була вперше наживо презентована публіці на концерті TAYANNA «Фантастична жінка», що відбувся у столичному клубі Bel Etage 9 березня 2019 року. «Це нова пісня Тані, дуже лірична, красива та романтична. Ми зробили її безпосередньо перед концертом на репетиції, у вільній джемовій формі», – каже LAUD.

«У нас багато перспектив, можливо ми запишемо цілий альбом дуетних композицій чи відзнімемо цілу серію відеоробіт, хтозна. Ми вдвох є творчими особистостями, тому для нас щось таке вигадати – не складе жодних труднощів», – інтригує TAYANNA.

Наразі свіжий сингл вже доступний для ознайомлення та придбання на всіх цифрових майданчиках.

TAYANNA & LAUD – Без тебе
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *