TAYANNA – Кричу
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

TAYANNA – Кричу (Кліп)

Українська співачка TAYANNA (Тетяна Решетняк) продовжила розпочату у попередньому кліпі «Шкода» відверту та пристрасну історію почуттів, презентувавши нову відеороботу під назвою «Кричу». Нагадаємо, що обидві згадані пісні потрапили до переліку треків україномовного альбому «Тримай мене», про який ви можете дізнатися більше за наступним посиланням.

Анотація до свіжого відео розкриває наступний розвиток стосунків між головними героями: «Я співаю цю пісню, наче колискову. У ній абсолютно немає смутку, натомість присутні спогади…».

Режисером нової відеороботи виконавиці, як і минулого разу, виступив Алан Бадоєв. «Це ніжні і по-справжньому світлі спогади. Ранок, коли всі люди здаються богами і ти запам’ятовуєш кожну родимку на тілі… Коли у повітрі витає особливий аромат. Це і є для мене любов. Навіть якщо день вкраде того, з ким було тепло, залишаться спогади, і вони будуть світлі… Завжди хотів зняти такий ранок», – розповів про свою нову роботу кліпмейкер.

Музичну міні-стрічку «Кричу» вітчизняний медіа простір сприйняв із чималим ажіотажем, зокрема про вихід кліпу (24 січня 2018 року) сповістили чи не усі профільні інтернет-видання, а самі глядачі не скупилися на відгуки про нього. Ось деякі з них: «Неймовірно! Українській музиці точно не вистачало чогось подібного», «Таня як завжди дуже витончена», «Сподіваюся цей кліп набере мільйон переглядів», «Дякую за таку незвичайну для України музику», «TAYANNA – це, безсумнівно, діамант», «Українська лірика набуває нового дихання», «Бажаю перемоги у нацвідборі до Євробачення 2018!».

Нагадаємо, що зовсім скоро TAYANNA вдруге вступить у боротьбу за можливість представити Україну на одному з найпрестижніших музичних конкурсів континенту – Євробаченні. Співачка вийде на сцену у другому півфіналі національного відбору під 4 номером та виконає пісню «Леля».

Українська музика: TAYANNA – Кричу

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *