TAYANNA – Фантастична Жiнка
Матеріали, Популярна музика, Релізи

TAYANNA – Фантастична Жiнка (Сингл)

У своїй новій пісні під назвою «Фантастична жінка», українська поп-виконавиця TAYANNA запевняє усіх чоловіків, що коли вас кохає та сама фантастична жінка, ніхто крім вас їй не потрібен, і ви є її справжнім натхненням – вам слід подякувати долі за таке везіння. За словами виконавиці, її свіжа робота є справжньою «мантрою щастя та любові», а також символічним саундтреком закінчення літньої пори та початку осені. Авторкою музики і слів новинки виступила сама TAYANNA, а саунд-продюсером став Віталій Телезин.

«Зараз настав час для «фантастичної жінки». Раніше було мало справжніх жінок, було мало вільних, сильних, енергетично заряджених особистостей – «фантастичних жінок». А тепер їх стало більше, і я впевнена в тому, що сьогодні час саме тієї «фантастичної жінки», яка несе в собі всі стихії природи, яка є уособленням самого поняття «жінка». Справжня жінка. Фантастична жінка – це та, яка багато фантазує, багато мріє і йде за своїми мріями, досягає своєї мети, радіє кожному дню, і вона є частиною природи, в ній є всі стихії», – зауважила TAYANNA в інтерв’ю режисеру і продюсеру Алану Бадоєву.

Варто також додати, що судячи з декількох тизерів на сторінці Таянни у YouTube, її «Фантастична жінка» незабаром цілком може отримати ще й офіційне відеовтілення, тож слідкуйте за наступними новинами!

TAYANNA – Фантастична Жiнка

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *