TAYANNA – Фантастична Жiнка
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

TAYANNA – Фантастична Жiнка (Кліп)

Співачка TAYANNA вирішила хоча б на трохи повернути спекотний літній настрій за допомогою свіжої відеороботи. Нагадаємо, що свій запальний сингл «Фантастична жінка» виконавиця презентувала у першій декаді серпня, а наразі на вашу увагу вже очікує відеосупровід до цієї пісні. Новий кліп було знято за допомогою звичайних смартфонів, а його операторами стали продюсер співачки Алан Бадоєв, художник-постановник Олена Гаджилова та режисер Дмитро Дорош.

Виконавиця зазначила, що ця робота практично про кожну жінку на нашій планеті. «Ми всі фантастичні, неповторні і у кожної є своя супер здатність. Ви знаєте, після виходу пісні я до цього дня отримую від дівчат та жінок величезну кількість приємних листів з подякою. Такі позитивні відгуки роблять мене ще кращою і красивішою. Я рада, що багато хто називає композицію «Фантастична жінка» гімном всіх жінок. Трек надихнув багатьох жінок України і ми навіть запустили флешмоб в соціальній мережі Instagram з хештегом #фантастичнажінка, де жінки розповідають про свою суперсилу», – коментує TAYANNA.

У свою чергу кліпмейкер та продюсер Алан Бадоєв зауважив, що, працюючи з Таянною, дедалі більше закохується у неї. Саме тому він задумав показати її у кліпі саме такою, якою вона є у звичному житті, якою бачить її він, і тут, на його думку, велику роль зіграла відсутність купи традиційних камер, пристроїв для освітлення, тощо. За його словами, саме це посприяло знімальній міні-групі у досягненні максимального розчинення артиста у кліпі.

«Мій продюсер Алан Бадоєв – рідна для мене людина. Після зустрічі з ним я пірнула в абсолютно інший вимір: як ніби потрапила в фільм Вуді Аллена. Алан дуже відрізняється від інших людей. Робота з ним руйнує внутрішні комплекси і затиски. Він надихає, тим самим відкриваючи мене по-новому. Алан – людина, яка завжди допомагає знайти попутний вітер», – поділилася артистка.

TAYANNA – Фантастична Жiнка

iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *