TAYANNA – До мами
Матеріали, Популярна музика, Релізи

TAYANNA – До мами (Сингл)

Співачка TAYANNA підготувала для всіх меломанів новинку під назвою «До мами». Авторство слів і музики належить самій виконавиці, а саунд-продюсером треку виступив Віталій Телезин.

За словами Таянни, у пісні змальовано історію пари, у якій чоловік фактично тільки користувався жінкою задля лікування власної болісної рани, завданої минулими відносинами. Така ситуація дуже пригнічувала героїню, але на допомогу їй прийшла мама, яка теплим словом і порадою допомогла знову віднайти душевний спокій.

Ось що розповідає про історію появи композиції її авторка: «Львів, таксі, дорога на зустріч зі студентами Львівського університету – а в мене нова історія, яку терміново треба розказати в пісні. Юлія Білошицька (піар-менеджер співачки, – прим.) дістає телефон і каже – це хіт, треба зняти, щоб ти не забула мелодію. А в мене мурашки по шкірі, бо мені потоком ллються музика і слова. Записуємо відео і кидаємо одразу Алану Бадоєву і Михайлу Ясинському, тому що знаємо, що ця пісня – правда, і вона не може не зачепити «моїх» людей».

Цікаво, що одними з перших почути новинку «До мами» мали можливість глядачі телевізійного шоу «Танці з зірками». «Сьогодні відбулася ексклюзивна телепрем’єра моєї нової пісні під назвою «До мами». У прямому ефірі «Танці з зірками» запалили з неймовірно крутим перформансом, режисером-постановником якого став Руслан Махов», – пише у Facebook TAYANNA.

Композиція «До мами» стане титульним синглом майбутнього міні-альбому Тетяни, реліз якого заплановано на зиму поточного року.

TAYANNA – До мами
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. NX says:

    Таянна, чекаємо вже тур по містах України ? Вертайся до мами і до нас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *