TAYANNA – Дельфіни
Матеріали, Популярна музика, Релізи

TAYANNA – Дельфіни (Cover)

Співачка TAYANNA презентувала власне бачення відомої композиції «Дельфіни» гурту «Скрябін». Вперше співачка виконала цей кавер ще минулого року, у рамках концерту «Українська пісня», де святкували п’ятдесятиріччя Андрія Кузьменка. І вже тоді оновлена варіація композиції дуже сподобалася меломанам, які закликали виконавицю додати її до свого репертуару. І от, зовсім нещодавно, TAYANNA оприлюднила у мережі студійну версію даного треку.

Цікаво, що цю композицію «Скрябіна» TAYANNA обрала майже випадково, адже коли минулого року вона почала готуватися до вищезгаданого концерту, більшість популярних пісень вже взялися виконувати інші артисти. Втім, у цьому співачка вбачає примху долі.

За словами Таянни, це пісня про дельфіна, який не очікувано припливає на допомогу у момент, коли він потрібен найбільше. «Тут все як у житті. Мені дуже пощастило, що пісня «Дельфіни» дочекалася мене, а я її», – каже вона.

«Дуже люблю цю пісню, нехай вона живе вічно», – коментує продюсер співачки Алан Бадоєв.

Також додамо, що, напевно, усі прихильники виконавиці уважно стежать за новим сезоном телешоу «Танці з зірками», де TAYANNA у парі з Ігорем Кузьменко вже пройшла бойове хрещення першого ефіру.

TAYANNA – Дельфіни
Google Play
iTunes
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *