TaRuta – За вашу і нашу свободу
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

TaRuta – За вашу і нашу свободу! (Альбом)

Worldmusic гурт TaRuta з радістю оголосив про завершення роботи над своїм новим україно-литовським релізом «За вашу і нашу свободу!» (Už jūsų ir mūsų laisvę!), що став четвертим повноформатним альбомом у дискографії киян. Свіжа платівка вмістила у себе десять студійних композицій, серед яких представлено твори українською та литовською мовами. Назва альбому, з огляду на його тематику, звісно ж, є дуже символічною для обидвох народів, але походить взагалі з Польщі – вислів «За вашу і нашу свободу!» у різних варіантах побудови називають одним з неофіційних національних девізів поляків.

За словами учасників TaRuta, цей реліз за своєю суттю є виявом вдячності литовським братам за їхню непохитну підтримку українцям у сьогоденній неоголошеній війні. Відтак, у ньому можна віднайти чотири твори, присвячених литовським героям минулого, чотири твори на честь українських вояків АТО, а також два різномовних варіанти патріотичної пісні гурту TaRuta та литовського колективу Skylė під назвою «Обітниця» (Priesaika). Окрім згаданої команди, до запису доклали руку та вміння учасники ще одного гурту Poliarizuoti Stiklai, Борис Севастьянов, Орест Криса, поет-перекладач Владас Бразюнас та інші. Запис музичного матеріалу відбувався на студіях FDR Media, Aquarium та Studijofonas.

Додамо, що наразі альбом «За вашу і нашу свободу!» можна офіційно придбати чи не на всіх популярних сервісах з продажу музичного контенту, або ж замовити його на фізичному носії, зв’язавшись із музикантами за допомогою соціальних мереж.

Українська музика: TaRuta – За вашу і нашу свободу!

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *