ТаРута – Знову я у гори йду
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

TaRuta – Знову я у гори йду (Сингл)

Мальовничі Карпатські гори завжди посідали вагоме та особливе місце у тематиці музичних творів, які так чи інакше мали стосунок до автентичної української музики або деяких її супутніх елементів, тому не дивно, що і сьогодні дане явище є достатньо поширеним у сучасних музичних роботах. Перелік колективів, що мають у своєму репертуарі пісні, створені у присвяті до величних Карпат, нещодавно поповнив столичний гурт TaRuta, але сама композиція «Знову я у гори йду», до цього існувала вже дуже давно у репертуарі естрадного співака, композитора, та народного артиста України Миколи Мозгового. Як ви вже зрозуміли, саме дана пісня(слова – Юрій Рибчинський, музика – Микола Мозговий) була покладена в основу свіжого синглу «ТаРути», та наразі вже очікує на вашу увагу.

Проте одразу ж варто зазначити, що робота над композицією була проведена достатньо ґрунтовна і фактично новинка вже не є звичним кавером, а постає перед слухачем у вигляді альтернативної версії естрадного хіта. «Ми вирішили не змінювати сопілкову мелодику приспіву та програшу, але дещо підкорегували саму форму пісні – замінили всі розспіви та мелодії, зробивши звучання більш сучасним. Адже оригінал композиції «Знову я у гори йду» було написано в далеких 80-х роках, а наразі за вікном вже 21-ше сторіччя, із всіма його музичними новаторствами. Як тільки ми записали цей твір, він одразу ж потрапив до кагорти «улюблених» робіт та почав постійно виконуватися під час живих виступів, тому ми обов’язково включимо його до переліку треків майбутнього альбому», – коментують новинку учасники команди TaRuta.

Додамо, що саме із піснею «Знову я у гори йду», музиканти «ТаРути» брали участь у художньому вечорі пам’яті Миколи Мозгового, що відбувався у Національному палаці мистецтв «Україна» минулого 2016 року. Звісно, учасникам колективу знадобилося трохи часу для вирішення певних бюрократичних питань відносно авторських прав, але наразі пісня вже записана студійно та офіційно розіслана на скриньки українських радіостанцій.

ТаРута – Знову я у гори йду

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *