ТаРута – Любов і Музика
Етно та фольк, Матеріали, Популярна музика, Релізи

ТаРута – Любов і Музика (Сингл)

Вільні варіації на тему життєрадісного реґі у виконанні музикантів гурту TaRuta вже доступні до вашої уваги та плей-листів! Свіжий твір під назвою «Любов і Музика», над яким колективу допомагав працювати Віктор Винник з гурту «Мері», сьогодні з’явився у вільному доступі на сторінках соціальних мереж. Аранжування та запис треку: FDR.

В основу нової композиції «Любов і Музика» учасники «ТаРути» поклали іншу, зовсім не нову пісню «Коханка», яка вже близько двох років значилася в репертуарі етно-формації. Втім, від тієї пісні у сьогоднішній новинці лишилось не багато, адже під час роботи кардинальних змін зазнали не тільки слова твору, а й аранжування разом із загальною мелодикою. У результаті слухачі отримали легку, позитивно-літню композицію, яка є не дуже характерною для попередньої, більш серйозної та часто соціально-спрямованої творчості команди.

За словами учасників колективу, після численних серйозних питань, піднятих у дотеперішній музичній діяльності, вони вирішили подарувати слухачам легкий для сприйняття необтяжливий трек. На їхню думку саме зараз, у період панування яскравого літнього сонця та не менш яскравих літніх емоцій, вони просто-таки мали записати колоритний саунд-трек теплої пори у стилі reggae.

Додамо, що сьогоднішня прем’єра під назвою «Любов і Музика» є першою ластівкою зі серії нового матеріалу гурту TaRuta, над яким музиканти наразі продовжують активно працювати.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *