TaRuta – Крок за кроком
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

TaRuta – Крок за кроком (Сингл)

Робота над третім за ліком повноформатним альбомом етно-рок гурту «ТаРута» знаходиться у самому розпалі – нещодавно музиканти поділилися зі слухачами черговою його частинкою у вигляді свіжої композиції під назвою «Крок за Кроком». Запис новинки вже звично для столичного колективу відбувався на студії звукозапису FDR.

Щоправда новою цю пісню можна назвати достатньо умовно, адже перші її нариси лідер гурту Євген «Їжак» Романенко зробив більше 13 років тому та разом із композицією «Крок за Кроком» (тоді вона мала іншу назву) у 2003 році став лауреатом фестивалю «Червона Рута». На той час у пісні ще не було приспіву і по закінченню фестивалю її помістили у далеку «творчу шухлядку» вичікувати на слушний для запису час. А час цей настав зовсім нещодавно, коли продюсер Роман Кальмук розгледів у творі потенційний хіт, львівський поет і журналіст Юрко Вовкогон дописав до нього приспів і композиція почала набувати свого фінального вигляду.

До речі, майбутній альбому «ТаРути» стане першим результатом співпраці команди із продюсерськими центрами та продюсерами в цілому та, зокрема, із вищезгаданим Романом Кальмуком. Учасники гурту TaRuta одразу ж попередили своїх прихильників про те, що їхня музика зазнає певних видозмін, що ви, власне, і можете спостерігати в останніх оприлюднених синглах колективу.

Ну а поки альбом «ТаРути» ще не потрапив на полиці музичних крамничок України, ви маєте можливість підтримати команду, офіційно придбавши свіжий сингл «Крок за Кроком» в онлайн-сервісах за нищевказаними посиланнями.

iTunes
Google Play
Deezer


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *