TaRuta – Крок за кроком
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

TaRuta – Крок за кроком (Кліп)

Декілька місяців тому читачі «Нотаток» вже мали змогу ознайомитись із новим синглом столичного гурту TaRuta під назвою «Крок за кроком», а відтепер, окрім того, мають можливість також переглянути офіційний відеоряд до композиції. Свіжий кліп став шостою офіційною відеороботою команди, не беручи до ліку різні концертні ролики. Зйомки новинки провадили спеціалісти студії Zukovich Films, зокрема режисер Анатолій Зеленько, який добре знає специфіку роботи з рок-гуртами, адже і сам не один рік простояв, проспівав та прострибав за мікрофонною стійною гурту «Зелень», що наразі знаходиться у стані затяжної творчої відпустки. У роботі йому допомагали: помічник режисера Олександра Колесник, оператор Іван Ничипорук, художник Марія Зеленько та інші.

Повертаючись до самого кліпу «Крок за кроком» додамо, що учасники «ТаРути» називають це відео особливим та дуже світлим за атмосферою. «Так само як і пісня, наш новий виднограй характеризується надзвичайно позитивним настроєм. Особливим він є ще й тому, що саме у ньому музиканти гурту вперше затанцювали для вас! Даруємо гарний настрій та розганяємо хмари!» – йдеться в анотації до релізу.

Цікаво, що пісня «Крок за кроком» вже встигла неабияк припасти до душі вітчизняним меломаном, доказом чого є те, що протягом семи тижнів вона перебувала у переліку ТОП-40 найпопулярніших пісень відомих FM-станцій нашої держави. Ну а тепер музиканти дуже сподіваються, що на їхній кліп очікує не менша порція уваги від поціновувачів сучасної української музики.

TaRuta – Крок за кроком

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *