ТаРута і Роман Коляда - Небесна Сотн
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

ТаРута і Роман Коляда – Небесна Сотня (EP)

Чотири композиції про революційний Майдан, для нього, та у присвяті до нього зібрали у свій новий міні-альбом музиканти столичного етно-гурту «ТаРута» та піаніст Роман Коляда, які знають революційну Україну не з оповідок. Адже вони й самі приймали активну участь у національній революції свідомості, при чому як в якості музикантів, тішачи численних мітингувальників своєю музичною творчістю, так і в якості національно-свідомих громадян, що відстоювали правду, волю і гідність на численних майданах по всій території нашої країни.

«Для мене особисто це дуже важка пісня, бо спогади занадто свіжі – 18, 19 і 20 лютого на сцені Майдану я пройшов екстремальні курси молодих офіцерів», – розповідає лідер гурту Євген Їжак. Саме тому він не зміг долучитися до написання титульної композиції під однойменною назвою «Небесна сотня», автором слів якої є Злата-Зоряна Паламарчук, а музичний супровід до неї створив барабанщик колективу Тарас Козак. «Напишіть краще ви таку пісню, – звертались люди з Майдану до учасників гурту «ТаРута», – бо скоро почнуть писати реквієми і ті, хто свого часу дотримувався нейтралітету, а то й взагалі матюкав майданівців». А за словами Євгена, він такі випадки вже неодноразово бачив.

Щодо інших композицій нового EP, то в ньому присутні національні українські пісні «Зберемося, роде!» та «Чумацька», остання з яких була раніше представлена під назвою «Сосоночка» на останньому студійному альбомі «ТаРути» – EthnoLab, який побачив світ у 2013-му році. Композиція «Верхи мої, верхи» – легендарна співанка, що була написана українським повстанцем Грицем Герчаком, який майже вісім місяців просидів свого часу у камері смертників, і лише смерть тирана Сталіна врятувала його від неминучого розстрілу.

Зазначимо, що зовсім скоро, а саме 18 червня, відбудеться великий концерт гурту «ТаРута» у Києві, де всі бажаючі зможуть отримати у подарунок новий міні-альбом «Небесна Сотня». Приходьте 18 червня у ПАБ ЦЕХ N1 за адресою вул. Новокостянтинівська, 1.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *