ТаРута і Роман Коляда - Чумацька (Кліп)
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

ТаРута і Роман Коляда – Чумацька (Кліп)

Етно-гурт «ТаРута» разом із українським піаністом-імпровізатором Романом Колядою відзняли новий відеокліп на пісню «Чумацька». Знімали свіжий виднограй у мальовничому замку-музею «Радомисль», що на Поліссі. Історична будівля, яка сьогодні є повністю відновленою середньовічною фортифікаційною спорудою з відтворенням автентичних інтер’єрів XVII-XIX ст., чудово доповнила й підкреслила найголовніші аспекти композиції, створивши задуману режисером кліпу атмосферу. До речі, режисурою нового відео займався Дмитро Суходол. «Коли я слухав музику, у мене однозначно з`являлось відчуття чогось архаїчного, стародавнього і первісного. Думаю, це пов’язано з нашими корінням і містичними зв’язками предків з природою і магією, тож саме ці відчуття ми хотіли висвітлити у своїй роботі», – розповів він.
У новому кліпі гурту «ТаРута» глядач знайомиться з історією таємничого монаха-відлюдника, який до безтями закоханий у музику і свою особисту, блукаючу величезним замком, музу. Роль містичного монаха виконав Роман Коляда, який у повсякденному житті є дияконом Свято-Юріївської громади Української Православної Церкви Київського Патріархату. «Оскільки я у своєму житті поєдную священнослужіння та музичну діяльність, то образ відлюдника-піаніста – це майже моя автобіографія. Майже, бо я людина сімейна і дуже інтегрована в соціум. Посидіти в усамітненні, у шикарному замку, коридорами якого блукає муза, з відданим учнем асистентом та з хорошим роялем –та це ж практично кліп-мрія!» – поділився враженнями від зйомок Роман.
Зазначимо, що роль звабливої музи виконала ще одна учасниця гурту «ТаРута» – сопілкарка Ярина Товкайло. Повертаючись до самої композиції «Чумацька», зазначимо, що ця національна українська пісня нещодавно увійшла у новопрезентований ЕР-реліз гурту, присвячений пам`яті героїв Небесної Сотні. А ще раніше слухачі мали змогу почути її під іншою назвою на студійному альбомі гурту «ТаРута» – EthnoLab, який побачив світ у 2013 році.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, ТаРута, музика українською, украинская музыка, Taruta, новий кліп гурту Тарута, ТаРута і Роман Коляда – Чумацька


Узнать погоду в Киеве и других городах Украины всегда можно по следующей ссылке:http://www.gismeteo.ua/weather-kyiv-4944/

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *