ТаРута і Борис Севастьянов - Думки після бою
Етно та фольк, Живі виступи, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

ТаРута і Борис Севастьянов – Думки після бою (Відео)

До вашої уваги свіжа робота київського гурту «ТаРута» та харківського співака і композитора Бориса Севастьянова під назвою «Думки після бою», яку музиканти присвятили мужнім захисникам нашої Вітчизни, що просто зараз ведуть запеклу боротьбу з ворогом на Донбасі. Ідея цієї композиції, за словами учасників гурту «ТаРута», народилася після безпосереднього спілкування з бійцями Збройних Сил України та добровольчих батальйонів, під час волонтерських поїздок музикантів до зони АТО разом із благодійним фондом «Оберіг роду».

Авторство слів нової патріотичної пісні «Думки після бою» належить Роману Коляді, а музику для неї написав Борис Севастьянов, після чого учасники гурту спільними зусиллями підбирали найбільш доречне та цікаве аранжування композиції.

Зведенням та мастерингом аудіоматеріалу займався Ігор Льодін. Разом із піснею було також представлено і відеоролик до неї, знятий під час запису композиції на литовській студії Studijofonas. Цікаво, що власник цієї студії звукозапису Gintas Litinskas вже став відомим українському слухачу завдяки участі у записі нашумілій пісні на слова молодої української поетеси Анастасії Дмитрук «Никогда мы не будем братьями», яка висвітлює сьогоднішню агресію Росії по відношенню до України і не тільки.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *