TaRuta feat. Гайдамаки & Севастьянов – Молитва
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

TaRuta feat. Гайдамаки & Севастьянов – Молитва (Сингл)

«Побудь, мій Боже, отут, між нами, душею батька, сльозою мами, сестри любов’ю, брата плечима, чеканням милої, її очима», – співають у новому спільному творі «Молитва» музиканти гуртів «ТаРута» та «Гайдамаки», слова яких підхоплює відомий композитор Борис Севастьянов. І, що цікаво, це аж ніяк не повний перелік виконавців, що доклали свою руку до цієї патріотичної композиції. Наприклад, мультиінструменталіст Орест Криса прописав для неї чималу кількість партій скрипок та альтів, віолончелі записала Юлія Севастьянова, а на інших інструментах, не враховуючи духову секцію «Гайдамаків», зіграли учасники гурту TaRuta. В основу даного твору було покладено слова сучасної української поетеси Любові Буряк.

Звісно ж, одночасно залучити всіх цих людей до спільної діяльності над єдиним проектом – завдання не з простих, і саме тому робота над «Молитвою» розтяглася на ціле літо поточного року. Автором загальної ідеї твору виступив лідер «ТаРути» Євген Їжак, якому написали ірландські волонтери з пропозицією створити композицію для бійців АТО. До речі, так склалися обставини, що звукорежисером даної роботи став саме ірландець – Hossein Mirzagholi з Aquarium Music.

«Це пісня, якою ми хотіли підтримати всіх наших вояків, вона для нас є по-справжньому особливою. Коли ми спілкувалися з бійцями на передовій, виявилося що в їхніх колах вірш «Молитва» вже зараз є надзвичайно відомим – багато хто просто від руки переписував ці рядки на клаптики паперу та брав його із собою у бій. Тоді у нас виникла ідея не подавати слухачу цей унікальній твір у звичайній роковій обробці, а зробити його в оркестровому варіанті, адже оркестрова музика вічна», – розповів про новинку Євген «Їжак» Романенко.

Додамо, що після прем’єри аудіоверсії «Молитви», музиканти запланували також здійснити її візуальне втілення, тож наразі шукають команду професіоналів своєї справи, яка зацікавлена у створені якісного та професійного волонтерського відео.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *