ТаРута – Дике поле
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

ТаРута – Дике поле (Кліп)

Учасники столичного гурту «ТаРута» присвятили свою нову композицію «Дике поле» та відеокліп до неї всім мужнім захисникам України, які просто зараз воюють із ворогом на буремному сході нашої держави. Свіжа композиція «Дике поле», яка до того ж має другу символічну назву «Червоно-чорний стяг», була написана музикантами у присвяті до всіх українських воїнів-добровольців. Дуже символічно, що в її основу було покладено вірші одного з вояків – Юрка Вовкогона, до недавнього успішного журналіста, організатора фестивалів і поета, а нині бійця ДУК «Правий Сектор». Свій новий твір учасники «ТаРути» записували на студії Studijofonas у литовському місті Клайпеда, а зведенням займався українець Макс Топчій, знаний у музичних колах за спільною роботою з гуртом «Бумбокс».

Режисером-постановником кліпу на пісню «Дике поле» («Червоно-чорний стяг») виступив Олексій Палій, режисером монтажу став Володимир Бойко, а місце за операторською камерою зайняв Роман Рєпа. Окрім самих музикантів «ТаРути», у кадрі глядач побачить представників вінницького козацького вогняного шоу «Полум’я Віків», а також фрагменти документального фільму про Дебальцівський котел.

Офіційна презентація нового ролику гурту «ТаРута» відбулася під час великого сольного концерту формації у столичному Caribbean Club, який пройшов 1 лютого 2016 року, а віднедавна кліп став також доступним і для всіх Інтернет-користувачів.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *