Тартак – Жити
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Тартак – Жити (Кліп)

Рівно через один календарний рік після презентації останнього кліпу «Тартака» на пісню «Я не один» (щоправда, у цей часовий проміжок були роботи у рамках проекту «Був`є»), Сашко Положинський і компанія підготували для своїх прихильників черговий офіційний ролик, знятий цього разу на заключний трек альбому «Ввічність» – пісню під назвою «Жити». Режисером та оператором сьогоднішньої прем’єри виступив відомий спеціаліст Володимир Шурубура.

«Для мене композиція «Жити» є особливою і саме через це я поставив її останньою, п’ятнадцятою піснею нашої платівки, символічно підводячи з її допомогою підсумки усього сказаного в альбомі. Я давно хотів зняти до неї супровідне відео, але все ніяк не міг вигадати яке саме, адже ролик мав би мінімально відволікати глядача від основної ідеї та меседжу треку. І от, якось з’явилась у мене ідея просто показати у кадрі яскравих людей – з їхніми власними образами, емоціями та відчуттями. І так вже сталося, що цими людьми стали мої друзі, колеги, непересічні особистості та музиканти», – написав у соціальних мережах незмінний лідер «Тартака» Сашко Положинський. Додамо, що участь у зйомках кліпу «Жити» взяли такі творчі особистості, як хлопці з Kozak System, Женя Галич з O.Torvald, Тарас Тополя («Антитіла»), Олег Собчук («С.К.А.Й.»), Марія Чеба, Анастасія Приходько, Сергій Мартинюк з «Фіолету», Марія Бурмака, фронтвумен «Крихітки» Саша Кольцова, вокаліст «Вперше Чую» Григорій Вагапов, Юрко Журавель (Ot Vinta) та багато інших відомих артистів.

Тож пропонуємо і вам зануритись у позитивну енергетику цієї міні-енциклопедії сучасної української музики та подивитися новий кліп «Тартака» у найвищій якості 4K.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *