Тартак - Як усі
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Тартак – Як усі (Кліп)

Прем’єра від Сашка Положинського та гурту «Тартак» – свіжий позитивний кліп на нову пісню під назвою «Як Усi». Нагадаємо, що не так давно «Тартак» презентував своє попереднє офіційне відео на чуттєву композицію «Просто Ніжно Так», яке ви можете переглянути на нашому сайті за наступним посиланням, а одразу за ним, світ побачив новий сингл гурту – патріотична композиція «Висота / Ніхто Крім» та відео до неї, про яку ми також згадували раніше. Такі темпи творчої роботи відомого проекту дають підстави всім прихильникам колективу сподіватися на продовження заданого музикантами ритму у наступаючому 2015 році.
Повертаючись до самого новопрезентованого кліпу «Як Усi», варто зазначити, що його було створено за допомогою спеціалістів команди Studio Markiza Karabasa. Режисером кліпу виступив Костянтин Михайлов, а місце за операторською камерою зайняв Богдан Кальченко.
«Кліп на пісню «Як Усі» ми відзняли ще влітку, але він вийшов занадто веселим та позитивним для того часу. Зараз не стало значно веселіше, але наближаються свята і народ більше налаштований на якісь веселощі, тож вирішили і ми той кліп оприлюднити, щоб добро не пропадало. Ідея кліпу належить режисеру Костянтину Михайлову, я не втручався. Точніше втручався, але всі мої втручання було стійко проігноровано. Як на мене, то ми просто трохи подуркували, поприколювалися, але Костя щось там казав про ідею боротьби із самим собою», – розповів про нову роботу лідер гурту Сашко Положинський.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, Тартак, Як усі, кліп, відео, 2014


Украсьте свой дом с помощью высококачественных и практичных фотообоев производства компании Make. Только лучшие фотообои по доступным ценам на заказ. Доставка по всей Украине. Возможна подарочная упаковка.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *