Тартак - Я не один
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Тартак – Я не один (Кліп)

Днями в Інтернеті з’явилося нове відео від хлопців з гурту «Тартак» на пісню «Я не один», зняте особисто незмінним фронтменом колективу Сашком Положинським. Всі кадри свіжого кліпу «Я не один» Сашко відзняв за допомогою власної камери GoPro під час своєї минулорічної мандрівки до Сполучених Штатів Америки.

І от, нарешті, після завершення монтажних робіт Артемом Григоряном, який працював також над минулим кліпом «Тартака» під назвою «Люта зима», який ви, до речі, також можете переглянути на нашому сайті за наступним посиланням, нове відео «Я не один» стало доступним широкому колу глядачів.

Коментуючи свою нову роботу, Сашко Положинський зазначав, що ці зйомки не були спонтанними і пісню «Я не один» з альбому «Сімка» було обрано також заздалегідь. За його словами, він спеціально для неї прописував синхрони і загалом знав що буде відбуватися та як приблизно має виглядати фінальний результат.

Додамо, що життєстверджувальна й позитивна композиція «Я не один» відкриває останній студійник «Тартаку» із символічною назвою «Сімка», який, як ви вже напевно здогадались, є сьомим повноформатним релізом у дискографії популярного вітчизняного колективу. Раніше також було презентовано ще дві відеороботи на пісні з цього альбому – «Ілюзія» та «Ритмотека».

Теґи: Українська музика, Тартак, Я не один

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Хороша пісня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *