Тартак - Висота / Ніхто Крім Нас
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Тартак – Висота / Ніхто Крім Нас (Сингл)

Друзі, до вашої уваги нова патріотична композиція від Сашка Положинського та гурту «Тартак» під назвою «Висота / Ніхто Крім Нас», присвячена героїчним українським десантникам, які просто зараз боронять цілісність наших земель та загальну українську державність.
Подвійна назва нового синглу пов’язана з тим, що композиція «Ніхто Крім Нас» вже існує, хоча, напевно, саме ця назва була б найбільш доцільною для новопредставленої композиції відомих музикантів. Сашко Положинський навіть звернувся з цього приводу за допомогою до своїх прихильників : «Скоро ми викладемо в Інтернет нашу нову «маршову» пісню, написану «Тартаком» спеціально для українських десантників. Однак є певні складнощі з вибором назви для неї. Згідно з текстом, найбільш логічною є назва «Ніхто Крім Нас», але пісня з такою назвою вже існує. Інші допустимі на нашу думку варіанти – «Висота» або «Для Нас З Тобою». Не просіть викласти текст, просто скажіть, яка назва вам більше подобається, може попитайте у знайомих десантників. Було б добре, якщо ви аргументуєте свій вибір. Наперед вдячний! P.S. Забув вказати, що варіант «Ніхто Крім Нас» все ж таки також розглядається».
Зрештою новій пісні від «Тартака» було вирішено дати подвійну назву. «Дуже важливо, щоб композиція якомога швидше долетіла до тих людей, для яких в найпершу чергу вона була написана – до українських десантників. Та й іншим військовим, як і добровольцям, зайвою вона, гадаю, не буде», – зазначив Сашко Положинський.
До речі, на сторінці офіційної спільноти гурту «Тартак» ВКонтакті, проходить черговий конкурс репостів, пов’язаний із презентацією нового треку. Зробивши репост цього запису, ви маєте змогу отримати фірмову футболку культового українського гурту.
[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/178705125″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=true&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

1 коментар

 1. наталія says:

  Предлагаю назвать “Но пасара́н” (ісп. ¡No pasarán!, фр. Ils ne passeront pas — «Вони не пройдуть») — політичне гасло, яке виражає твердий намір захищати свою позицію. http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%BE_%D0%BF%D0%B0%D1%81%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%BD

  Или “Хто як не ми!”

  Или “Спуску не дамо!”

  ДЕСАНТ – ( французское; слово французского происхождения descente, букв. – спуск, высадка), войска, специально подготовленные для высадки (выброски) на территорию, занимаемой противником, или высадившиеся на ней с целью ведения боевых действий.

  Або “Спуск – дія рішуча!”

  Удачи!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *