Тартак – Ввічність
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Тартак – Ввічність (Альбом)

Сьогодні вночі лідер «Тартака» Сашко Положинський на своїй сторінці в одній із соціальних мереж доволі неочікувано оголосив про реліз нового студійного альбому під назвою «Ввічність», залишивши лінк на сервіс Google Play. І хоча багаточисленна армія прихильників вже дуже зачекалася на факт оприлюднення восьмої повноформатної платівки популярного колективу, сам момент «опівнічної» презентації став сюрпризом для багатьох, адже, навіть за словами лідера «Тартака», його вже декілька разів з цим альбомом «обламували» і дату оприлюднення доводилося переносити.

Роботу над платівкою «Ввічність» учасники гурту «Тартак» по факту завершили ще влітку, але до сьогоднішнього дня фінальний матеріал альбому відшліфовувався та вдосконалювалося його звучання. «Я би сказав, що цей альбом не надто веселий, але водночас не дуже песимістичний. Така собі золота середина. Мені навіть здається, що в ньому є декілька пісень, що задають саме оптимістичніший тон. Звісно, цей оптимізм трошки сумний і навіть трагічний, адже будь-яка творчість в Україні так чи інакше перегукується з усім тим, що відбувається в нашій з вами країні. На Сході гинуть люди, ми переживаємо дуже важкий історичний період… Маю надію, що нам все ж таки вдасться змінити цю державу на краще і для себе, і для наступних поколінь», – розповів фронтмен гурту «Тартак».

Наразі всі п’ятнадцять треків свіжої платівки доступні для купівлі через Google Play та трохи пізніше будуть на iTunes, але звісно, всі вони вже встигли розлетітися мережею. Пам’ятайте, саме ваша підтримка мотивує артистів на подальшу активну творчу діяльність, тож не полінуйтеся і придбайте ліцензійний електронний контент, або ж дочекайтеся видання фізичних компакт-дисків альбому «Ввічність», які мають з’явитися в музичних крамничках України вже в грудні.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *