Тартак & ТНМК & Діана Месс – Нам Пощастить
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Реп та хіп-хоп

Тартак & ТНМК & Діана Месс – Нам Пощастить (Пісня)

Нова пісня «Нам пощастить» – це музична присвята лідеру запорізького гурту «Хорта» Андрію Лободі у виконанні гуртів «Тартак» і «ТНМК», а також співачки Діани Месс (Діани Вартанової), яка була дівчиною Андрія. Нагадаємо, що Андрій Лобода пішов з життя 27 січня 2015 року після тривалої та виснажливої боротьби з раком підшлункової залози, за тиждень до смерті ще одного відомого на всю Україну Андрія.

Як розповів фронтмен гурту «Тартак» Сашко Положинський, восени 2014 він обговорював з Андрієм можливість спільної роботи над цією композицією, та записати її у такому складі, на жаль, не склалося. «Композиції Андрія Лободи наразі переспівують та доспівують ті, хто був особисто із ним знайомий, знав його, можливо, трохи краще за інших. Перед вами одна з таких пісень. У ній майже все збережено у такому вигляді, як планував сам Андрій, тільки от я не став додавати до неї власний куплет, зачитавши замість цього його частину тексту», – зазначив Сашко.

Варто додати, що на рахунку «Хорти» два студійних альбоми, останній з яких так і не побачив світ через смерть лідера гурту. 17 січня 2015 року в Інтернеті було презентовано новий життєствердний кліп на пісню «Все Добре», а вже за десять днів Андрія не стало.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/209660152″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *