Тартак – Стара школа
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп, Рок та альтернатива

Тартак – Стара школа (Кліп)

«Досвід у паспорті, молодість у серці», – наче про самого себе співає лідер гурту «Тартак» Сашко Положинський у новій роботі під символічною назвою «Стара школа». День її прем’єри, до речі, було обрано зовсім не випадково: свіжий кліп з’явився на сторінці гурту у Facobook 28 травня 2017 року, у якості подарунка співаку на його 45-й день народження.

У відповідь на таке привітання, фронтмен «Тартака» написав пост-подяку, де зазначив, що вважає людей найціннішим у своєму житті, адже саме вони наповнюють чи не кожен новий день неймовірними емоціями, теплом та підтримкою, безоплатно даруючи радість спілкування. І саме ці важливі люди, за словами Сашка, подарували йому даний відеоролик, що для нього є надзвичайно цінним знаком та мотивацією і надалі «давати жару». Окрім того, інші музиканти «Тартака» у тому ж «Фейсбуці» висловили подяку усім своїм колегам, що відгукнулися на заклик прийняти участь у зйомках кліпу «Стара школа» та продемонструвати на камеру свої унікальні вміння, а також усім прихильникам гурту «Тартак», які оперативно зібралися в клубі «Барви», із запалом танцювали і співали задля класного кадру.

Режисером кліпу виступив ще один представник «старої школи» – Віктор Придувалов, роботу оператора виконав Євген Креденцер, а продюсером роботи став Віктор Сема. Додамо, що композиція «Стара школа» увійде до майбутньої студійної платівки гурту, яка стане вже дев’ятим повноформатним релізом у дискографії лучан.

Українська музика: Тартак – Стара школа

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *