Тартак & Вахтанг Кікабідзе
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Тартак & Вахтанг Кікабідзе – Пташка (Кліп)

Пропонуємо до вашої уваги офіційний кліп до несподіваної спільної пісні гурту «Тартак» і Вахтанга Кікабідзе під назвою «Пташка», яка увійшла до першої частини альбому «АнТАРТАКТида», виданої восени минулого року. Режисером та оператором новинки виступив Дмитро Мухін (Production Muhin Company).

«У нас тут кліпчик вийшов. Без гарбузів і монстрів. Хоча й ті, й інші інколи маються на увазі. Презентуємо нове відео на пісню «Пташка», яка була записана з Вахтангом Кікабідзе та увійшла до альбому дуетів «АнТАРТАКтида.Частина Перша», – повідомив у соціальних мережах Сашко Положинський.

«Олександр Положинський, тобі мої дружні обійми за цю пригоду, що назавжди залишиться у моєму серці. А результати нашої поїздки в Грузію вже можна побачити на Youtube-каналі «Тартака», – пише у Facebook виконавиця головної жіночої ролі Ія Копаліані.

Коментуючи реліз кліпу «Пташка», Сашко Положинський розповів, що цю роботу він присвячує Гії Канчелі, відомому у світі автору класичної музики, який нещодавно покинув наш світ. Саме він, разом із Сандро Канчелі, доклали максимальну кількість зусиль для того, щоб дует гурту «Тартак» і Вахтанга Кікабідзе таки відбувся (саме Гія показав демо-версію композиції «Пташка», з яким давно товаришував). Зауважимо, що свого часу величезну популярність Гія отримав завдяки достатньо простому, але надзвичайно хітовому мотиву пісні «Чіто Гвріто» (у перекладі з грузинської мови «пташка невеличка»), що стала саундтреком до комедійної стрічки «Міміно».

Тартак & Вахтанг Кікабідзе – Пташка

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *