Тартак - Просто Ніжно Так
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Тартак – Просто Ніжно Так (Кліп)

Популярний український гурт «Тартак» на чолі зі своїм незмінним лідером Сашком Положинським днями презентував прихильникам своє нове офіційне відео на чуттєву пісню «Просто Ніжно Так». Зазначена композиція увійшла в останній номерний альбом колективу під назвою «Сімка», який побачив світ у 2012 році.

Режисером нового космічно-романтичного відео виступив Костянтин Михайлов, а місце за операторською камерою зайняв Богдан Кальченко. Також учасники «Тартаку» висловлюють щиру подяку всій команді «Studio Markiza Karabasa» за професіоналізм та натхнення у роботі.

«Нарешті! Дякуємо всім причетним! Дивіться, слухайте і поширюйте, будь ласка!» – написали на своїй офіційній сторінці Facebook музиканти. Також, в офіційній спільноті ВКонтакті було оголошено про початок конкурсу для шанувальників, які зроблять репост запису з новим кліпом за наступним посиланням. Переможця буде обрано вісімнадцятого жовтня випадковим способом. Приз – фірмова футболка «Тартака».

Нагадаємо, що наразі Сашко Положинський окрім власне «Тартака», активно займається також своїм новим проектом під назвою «Був’є». Нещодавно було представлено два перші офіційні відео нового гурту на пісні «Не Свари Мене, Мамо» та «Стіна», про які ми згадували раніше.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Хороша пісня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *