Тартак – Poprykolu
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп, Рок та альтернатива

Тартак – Poprykolu (Кліп)

Цього року гурт «Тартак» відзначає своє двадцятип’ятиріччя. До цієї дати команда підійшла із новим вокалістом і новим треком Poprykolu, який, за словами фронтмена Сергія Строяна, є їхнім експериментом і символізує новий етап у житті колективу. До слова, дана робота розповсюджується у мережі з хештегом #тартаквженетой.

Тому, як ви вже могли зрозуміти, новинка є відповіддю всім хейтерам, які запевняють, що без Сашка Положинського гурту «Тартак» не існує.

«Оскільки пісня Poprykolu вийшла досить експериментальною, новою по звучанню, з новим підходом для гурту «Тартак», з новим вокалістом, то ми розуміли, що презентувати її треба як окремий сингл. І плюс ми ще зняли дуже цікавий кліп з командою Yuzhane production. Кліп вийшов з гумором, з динамікою, і, найголовніше, повністю розкрив ідею самої пісні», – коментує вокаліст Сергій Строян, який також виступив у ролі автора слів нової пісні.

Для зйомок у кліпі музиканти запросили Віктора Розового, Сергія Мартинюка (Колос), М’яча Дредбола, Семена Деркача, Аллу Прядко та Анну Максимчук. Ідея відео: Сергій Строян та Максим Лавренчук.

Тартак – Poprykolu
Слухати чи придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *