Тартак і Арсен Мірзоян – Знаєш Мій День
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Тартак і Арсен Мірзоян – Знаєш Мій День (Сингл)

Нещодавно Сашко Положинський і Арсен Мірзоян записали спільну пісню «Фура і артисти», яка увійшла до нового альбому останнього під назвою «Слова і ноти». Але на тому музична співпраця двох відомих музикантів не завершилася і сьогодні вони презентують ще одну свою спільну композицію «Знаєш мій день» – перший сингл з майбутньої добірки дуетів гурту «Тартак». Саунд-продюсером альбому, включно з треком «Знаєш мій день» є Артур Данієлян. Зауважимо, що ця пісня, точніше її частина, раніше вже була присутньою у репертуарі Арсена під назвою «Курам на сміх».

Лідер «Тартака» Сашко Положинський вже багато років товаришує з Арсеном Мірзояном, тому не дивно, що історія пісні «Знаєш мій день» розпочалася ще 6 років тому, коли світ побачив дебютний альбом Арсена («Гудзики»). За словами Сашка, хоча той диск він «заслухав до дір», водночас існувала певна прикрість, пов’язана із ним – ті пісні, які йому не дуже подобалися, Арсен почав розкручувати, постійно співати на концертах, в результаті чого вони стали справжніми хітами. Втім, саме тій композиції, яку фронтмен «Тартака» найбільше любив, Арсен чомусь не приділяв так багато уваги. Саме тому Сашко вирішив надолужити згаяне, взяв фрагмент пісні «Курам на сміх» і дописав до нього три свої куплети – саме так з’явилася дуетна новинка «Слова і ноти», що характеризується незвичним для обох виконавців електронним аранжуванням.

Додамо, що згадана нами добірка дуетних робіт гурту «Тартак» стане першою частиною майбутнього дводискового альбому гурту під назвою «АнТАРТАКтида», реліз якого має відбутися на початку грудня.

Тартак і Арсен Мірзоян – Знаєш Мій День

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Дар'я says:

    Супер!!!!!

  2. Ангеліна says:

    Пісня класна)))))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *